Home   Kontakty
Pět pokladů
 

Pět pokladů

   
Galerie symbolů

Pět pokladů

Pět pokladů

Tatiana Filippová

Tato kniha by neměla chybět v knihovničce každého, kdo se zajímá o své zdraví a jehož cílem je dosažení emoční rovnováhy a duševního klidu, kdo pátrá po nových možnostech a metodách, jak napomoci sobě sama, kdo se snaží nahlédnout za oponu tajemství, kterým je lidské vědomí.

KnihaProlistujte si knihu

 

 

Video ke knize na Youtube.com

http://youtu.be/_UZM2vALWrE


 

Běžná cena v knihkupectví: 329,-

Cena na webu: 260,- Kč + 15% DPH

 

Přepravné:

 

0bjednávka na dobírku - Česká pošta: 100 ,-Kč

 

Platba v hotovosti - Kuřýr (jen Praha): 200,-Kč

 

 

Závazná objednávka - objednávkový formulář
Vyplňte prosím všechna políčka a zvolte jeden ze způsobu dodání

  • Jméno

  • Příjmení

  • Adresa

  • Město

  • PSČ

  • Telefon

  • E-mail

  • Počet kusů

Zvolte způsob dodání:  
Česká pošta-dobírka  
Kurýr (jen Praha)
Obyčejná zásilka  
(při platbě na účet předem)  

                          

 

 

 

 

 

 

 
mentalpictureSymboly pěti elementů.

Podle taoistické teorie Pěti prvků každý z pěti hlavních orgánů odpovídá určitému přírodnímu elementu. Elementy představují pět energetických stavů materie neboli pět přírodních sil. Těmito elementy jsou voda, oheň, dřevo, kov a vzduch. Prvky jsou vzájemně propojené a navzájem působí podle určitého řádu.

art

Mentální otrazMentální obraz.

Při malování mentálního obrazu se používá mimozrakové vnímání a napojení se na hlubší úroveň člověka, než je fyzická. Načítá se informační matrice člověka. Na úrovni informační matrice člověka neboli úrovni ducha existuje celkový záznam o jeho osobnosti. Je to informační kód, podle kterého se obnovují buňky v těle a regenerují se všechny složky lidské bytosti.

art

dobrotaSymboly emocí.

Podle taoistické tradice se v pěti hlavních orgánech ukládají jim odpovídající pozitivní nebo negativní emoce. Srdce vyzařuje lásku, radost nebo nenávist. Ledvinám odpovídá měkkost, ale když jsou ledviny oslabené, ukládá se v nich strach. K plicím patří odvaha a šlechetnost, oslabuje je smutek.  Játrům náleží dobrota a odpouštění, negativní emocí jater je hněv. Pozitivní emoce sleziny jsou spravedlnost a otevřenost, negativní jsou neklid, znepokojení.

art

Gallbladder-liverSymboly jin-jang orgánů. Symboly sexualita, hojnost.

Každý jinový orgán v lidském organismu má odpovídající jangový orgán. Aby organismus fungoval jako dobře naladěný mechanizmus je nezbytné sjednotit a zharmonizovat orgány mezi sebou a jejich činnost synchronizovat s činností celého organismu.

art

mentální obrazSymboly pěti jangových orgánů.

Orgány v lidském těle se dělí na jinové a jangové. Jinové a jangové orgány se navzájem doplňují. Jangovými orgány v organismu jsou duté orgány: močový měchýř, žlučník, žaludek, tenké a tlusté střevo.

art

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
© Copyright Art-Dialog s.r.o. 2009. © Copyright art-dialog.eu. © Copyright Pět pokladů. Publikování nebo další šíření obsahu serveru art-dialog.eu je bez písemného souhlasu společnosti Art-Dialog s.r.o. zakázáno.